wz
 
 

TIPY NA PC HRY
ZÁBAVA

Na stojáka

Hale a Pace

ZAJÍMAVOSTI - ZÁHADY

Věřte - nevěřte (ke stažení)

11.září 2001 - konspirační teorie

TEORIE VELKÉHO TŘESKU - BIG BANG THEORY

Teorie Velkého třesku (anglicky The Big Bang Theory) je americká situační komedie ze světa mladých fyziků. Dělá si legraci z jejich osobního života, stejně tak z nerdovské subkultury současné americké mládeže, a staví je do opozice k obyčejným lidem, kteří jsou vykreslováni jako hloupí, leč šťastní a sociálně naplnění jedinci.

Leonard, který se zabývá praktickou fyzikou, a geniální teoretický fyzik Sheldon s IQ přes 150 spolu žijí v jednom bytě. Zajímají se o kvantovou mechaniku, teorii superstrun, sci-fi a fantasy. Jejich život se skládá z výpočtů nových vlastností elementárních částic a hraní her jako například Halo s dalšími dvěma vědci, Howardem (chlípným konstruktérem) a Rajeshem (plachým Indem) zabývajícím se astrofyzikou.

Hned v prvním díle do jejich života vtrhne Penny, přitažlivá blondýnka, která přestože neví nic o Schrödingerově kočce, ani neumí klingonsky, Leonarda zaujme především tím, že je žena. Leonardova náklonost k ní diváky provází celou první sérií a je jednou z hlavních studnic situačního humoru.

 

zdroj: wikipedia.cz

 

 

 

4. řada na kanálu Prima COOL je již odvysílána a teď se jen čeká na to, jak se FTV Prima postaví k zakoupení a dabování řady páté.

S českým dabingem zatím 4. řady tohoto seriálu.

Všechny série ke stažení na www.uloz.to

*Soubory ke stažení nejsou uloženy zde na serveru, tudíž za něj nebere autor tohoto webu zodpovědnost, stahujete na vlastní nebezpečí.Jedná se pouze o odkaz na jiný web.

 

 FOTKY:

 

 

 

 

 

 

 
 
TV On-line (odkazy)

 

 

 

On-Line POČÍTADLO

TOPlist

 

RYCHLÉ ODKAZY
.
VSTUPTE DO SVĚTA TECHNIKY !

 

 

 

MARZON © 2001 - 2011 www.marzon.borec.cz| Všechna práva vyhrazena.