wz
 
 

TIPY NA PC HRY
ZÁBAVA

Na stojáka

Hale a Pace

ZAJÍMAVOSTI - ZÁHADY

Věřte - nevěřte (ke stažení)

11.září 2001 - konspirační teorie

Web marzon.borec.cz se zabývá i dalšími maličkostmi.

MARZON STUDIO PROJEKT

   Marzon Studio projekt se už dlouho zabývá střihem, kompletací a grafikou videa a to ať už převzatých, nebo natočených vytvořených vlastní tvorbou. Jedná se zcela o nezávislou tvorbu bez jakékoliv  komerce, určenou především pro zábavu.

   Aktuální tvorba:

Techvideo - Video, střihání, zvuk, znělky nebo třeba grafika. Kompletní tvorba Techvidea v podobě, jaké ho znáte.

 

Starší tvorba:

Spot na nekomerční film Romana M. pod názvem Orel drift. Film měl být zábavnou parodií, bohužel film se nikdy nedotočil. Marzon Studio projekt se postaralo alespoň o spot, či menší ukázku toho, co zřejmě nikdy nebude zveřejněné. Podívat a zasmát se můžete zde na Yuoutube.cz

 

Do budoucna plánujem:

Sestřih zatím nezveřejněných záznamů z bouřky na území ČR. Bude se jednat o krátký, komentovaný sestřih, ale datum vydání zatím raději neodhadujeme.

 

Rozcestník 2012 - web zaměřen na konec světa

 

Čtenářům tohoto webu se snažíme nabídnout co nejvíce informací z hlediska toho, co by se mohlo, či nemohlo stát koncem roku 2012. Zakládáme si především na aktualitě stránek a snažíme se návštěvníkům nabídnout co nejvíce možností. Bude tomu tak i nadále.

 

Projekt Techmanie

Stránky zaměřené na techniku. Najdete zde zajímavé články, nebo Techvideo. Bohužel momentálně je web pozastaven a přemýšlíme nad osudem webu, protože na něj není tolik času, kolik by bylo potřeba. Nechceme ho rušit, ale budeme se snažit zvolit tu nejlepší alternativu.

 

OLD Windows  - web zabývající se starými Windows

 Stránky zaměřené především na staré operační systémy Windows a komunitu lidí, která se o ně stále zajímá. Web disponuje diskuzí, nebo samostatným fórem. Samozřejmostí jsou věci ke stažení. Ačkoliv se na webu často nic nového neobjevuje, tak stránky poběží pořád a stejnou rychlostí dál. V plánu je přidat několik nových downloadů, ale protože jich není mnoho a jsou větší, budou přibývat pozvolna :)

 

 
 
TV On-line (odkazy)

 

 

 

On-Line POČÍTADLO

TOPlist

 

RYCHLÉ ODKAZY
.
VSTUPTE DO SVĚTA TECHNIKY !

 

 

 

 

 

MARZON © 2001 - 2011 www.marzon.borec.cz| Všechna práva vyhrazena.