wz
 
 

TIPY NA PC HRY
ZÁBAVA

Na stojáka

Hale a Pace

ZAJÍMAVOSTI - ZÁHADY

Věřte - nevěřte (ke stažení)

11.září 2001 - konspirační teorie

STARGATE UNIVERSE

Stargate Universe je pokračováním seriálů z prostředí Stargate. Volně navazuje na seriály Stargate SG-1 a  Stargate Atlantis. V něm máme zjistit, k čemu je na bráně devátý Chevron. Nový seriál má také přinesl do série nové a neokoukané tváře, i když některé z nich již známe jak z filmů, tak ze seriálů.

Stargate Universe (často zkracováno SGU) je kanadsko-americký vojenský seriál ze sci-fi světa Hvězdné brány.

Výchozím příběhem seriálu je objevení způsobu využití devátého zámku na hvězdné bráně, který byl doposud obestřen tajemstvím. Každá brána má totiž zámků devět. Sedm jich slouží ke spojení s jinou bránou ve stejné galaxii. Osmý symbol umožňuje spojení s bránou v jiné galaxii, kde je však kvůli energetické náročnosti nutné přídavné napájení, jako například antické ZPM.

Hned v pilotní dvojepizodě je ujasněno, že devátý zámek slouží k zadání adresy, která ve vesmíru vyhledá antickou vesmírnou loď Destiny, ať se nachází kdekoliv. Toto spojení si však také nevystačí s běžnou energií, a SGC muselo proto vystavět základnu na jiné planetě, kde brána získávala geotermální energii.

zdroj: wikipedia.cz

Bohužel původní informace, která říkala, že SGU bude TV Nova vysílat na podzim roku 2011, byla chybná. TV Nova zřejmě nestíhá, takže seriálu se dočkáme někdy v roce 2012 (můžeme jen doufat, že to bude co nejdříve).

Dotaz v pořadu Volejte Novu:

Budete opakovat Hvězdnou bránu?

Na tento seriál už nemáme vysílací práva, ale diváci se již teď mohou těšit na příští rok, kdy budeme vysílat premiérové díly seriálu Stargate: Universe.

 

Zatím jsou natočeny jen dvě série s nejasným koncem. Bohužel to zatím vypadá, že pokračování (či závěrečného filmu) se jen tak nedočkáme, protože studio MGM potvrdilo to, že další natáčení financovat nebude. Takže peníze na natáčení se hledají jinde. Nezbývá tedy nic jiného, než věřit a doufat.

 

 

 

 

Seriál můžete stáhnout na uloz.to (stačí trochu hledat ):

http://www.uloz.to/hledej/?q=stargate+universe&category=1

 

No a titulky jsou zde:

http://www.sga-project.com/sgtt/

 

*Soubory ke stažení nejsou uloženy zde na serveru, tudíž za něj nebere autor tohoto webu zodpovědnost, stahujete na vlastní nebezpečí.Jedná se pouze o odkaz na jiný web.

 

 FOTKY:

 

 

 

 

 

 

 
 
TV On-line (odkazy)

 

 

 

On-Line POČÍTADLO

TOPlist

 

RYCHLÉ ODKAZY
.
VSTUPTE DO SVĚTA TECHNIKY !

 

 

 

MARZON © 2001 - 2011 www.marzon.borec.cz| Všechna práva vyhrazena.