wz
 
 

TIPY NA PC HRY
ZÁBAVA

Na stojáka

Hale a Pace

ZAJÍMAVOSTI - ZÁHADY

Věřte - nevěřte (ke stažení)

11.září 2001 - konspirační teorie

FILM TÝDNE - ZOMBIELAND (SVĚT ZOMBÍ)

Komediální a akční horor - USA, 2009, 84 min

Budete se smát a zároveň i bát. Film vypráví o dvou mužích, kteří přežili světovou nákazu. Tato nákaza zmutovala a z lidí se stali zombie. Naši hrdinové mají nezdařenou minulost a nejistou budoucnost. Mladší Columbus je beznadějný zbabělec a jeho starší kamarád Tallahasse se vyžívá v zabíjení zombíků. Spojení těchto dvou bude komické s prvky překvapení. Po čase potkají dvě dívky, ale nebude to takové setkání, jaké by si ani jeden z nich dokázal představit.

U filmu se jistě budete bavit. I když má film nejasný začátek a i konec, většinu podstatných věcí poznáte v příběhu. Pokud máte rádi krev a humor, doporučuji.

 

Režie: Ruben Fleischer
Hrají: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stone, Abigail Breslin, Amber Heard, Bill Murray, Derek Graf, Jacob G. Akins, Hunter Aldridge, Elle Alexander, Michael August, Melanie Booth, Daniel Burnley, Chris Burns, Dalton Cole, Blaise Corrigan, Ernest Dancy, Anthony J. Davis, Travis Grant, Robert Hatch, Barry Hopkins, John C. Reilly, Steve Warren

 

UKÁZKA:

 

 

KE STAŽENÍ

 

http://www.uloz.to/6781931/zombieland-cz-upload-andy-3-avi

 

*Soubor ke stažení není uložen zde na serveru, tudíž za něj nebere autor tohoto webu zodpovědnost,stahujete na vlastní nebezpečí.Jedná se pouze o odkaz.

 

 
 
TV On-line (odkazy)

 

 

 

On-Line POČÍTADLO

TOPlist

 

RYCHLÉ ODKAZY
.
VSTUPTE DO SVĚTA TECHNIKY !

 

 

 

 

 

MARZON © 2001 - 2011 www.marzon.borec.cz| Všechna práva vyhrazena.