wz
 
 

TIPY NA PC HRY
ZÁBAVA

Na stojáka

Hale a Pace

ZAJÍMAVOSTI - ZÁHADY

Věřte - nevěřte (ke stažení)

11.září 2001 - konspirační teorie

Rudý písek

Rudý písek

Akční / Horor
USA, 2009, 86 min

    Současný Afghánistán. Ve válkou rozbité zemi zuří nekonečné boje a jednotka amerických vojáků je vyslána, aby obsadila a kontrolovala strategickou silnici, která vede kolem opuštěného kamenného domu. Při akci vojáci objevují v hluboké tajemné rokli starou sošku, která se zdá být ideálním terčem pro nácvik střelby. Když však svými zbraněmi sošku zničí, nevědomky tím uvolňují mstivou nadpřirozenou sílu, která se s nimi chystá svést děsivou válku. Napínavý a akcí nabitý psychologický thriller Rudý písek vás nenechá ani chvíli vydechnout. (oficiální text distributora)

zdroj textu: http://www.csfd.cz/film/249075-rudy-pisek/

 

 

REŽIE: Alex Turner

HRAJÍ: Shane West, Leonard Roberts, Aldis Hodge, Theo Rossi, Noel Gugliemi, Callum Blue, Fahim Fazli, Adam Gierasch, J. K. Simmons

 

 

 

UKÁZKA: (ukázka může být i v jiném jazyku)

 

 

 

KE STAŽENÍ (v dobré kvalitě a samozřejmě s českým dabingem)

http://www.uloz.to/5299087/rudy-pisek-2009-cz-dabing-avi

 

 

*Soubor ke stažení není uložen zde na serveru, tudíž za něj autor tohoto webu nebere žádnou zodpovědnost, stahujete na vlastní nebezpečí. Jedná se pouze o odkaz na jiný server, kde je tento obsah umístěn!!!

ODKAZ NENÍ ZLOČIN!

Odkaz jenom říká, kde lze něco na Internetu nalézt, a samotné dílo se jím nezpřístupňuje veřejnosti. Zpřístupňuje ho ten, kdo ho z nepřístupného činí přístupným, tedy ten, kdo dílo na net umístil a zveřejnil, nikoliv hosting nebo odkaz.

 

 
 
TV On-line (odkazy)

 

 

 

On-Line POČÍTADLO

TOPlist

 

RYCHLÉ ODKAZY
.
VSTUPTE DO SVĚTA TECHNIKY !

 

 

 

 

 

MARZON © 2001 - 2011 www.marzon.borec.cz| Všechna práva vyhrazena.