wz
 
 

TIPY NA PC HRY
ZÁBAVA

Na stojáka

Hale a Pace

ZAJÍMAVOSTI - ZÁHADY

Věřte - nevěřte (ke stažení)

11.září 2001 - konspirační teorie

Jednotka příliš rychlého nasazení

Akční / Komedie / Krimi
Velká Británie / Francie, 2007, 121 min

 

    Klasický komediální začátek filmu dokáže pěkně zaujmout. Mladý policista Angles je přeložen z hlavního města do malé zapadlé vesničky. Je zvyklí na úplně jiný režim a tak je trochu překvapený. Po několika dnech zjistí, že se ve vesnici děje něco divného. Začíná všemu přicházet na kloub. Prozradím, že děj filmu se ke konci opravdu zajímavě zhoupne. Komedie, při které se určitě nudit nebudete.

 

Režie: Edgar Wright

Hrají: Simon Pegg, Nick Frost, Bill Nighy, Paddy Considine, Joe Cornish, Timothy Dalton, Chris Waitt, Jim Broadbent, Martin Freeman, Stuart Wilson, Lucy Punch, Bill Bailey, Kevin Eldon, Cate Blanchett, Steve Coogan, Peter Jackson, Garth Jennings, Edgar Wright, David Threlfall, David Bradley, Billie Whitelaw, Peter Wight, Paul Freeman, Edward Woodward, Anne Reid, Kenneth Cranham, Adam Buxton, Stephen Merchant, Alice Lowe, Tim Barlow, Trevor Nichols, Alexander King, Colin Michael Carmichael, Elizabeth Elvin, Eric Mason, Julia Deakin, Karl Johnson, Lorraine Hilton, Maria Charles, Olivia Colman, Patricia Franklin, Rafe Spall, Ron Cook, Rory McCann

 

 

UKÁZKA

 

 

 

KE STAŽENÍ

http://www.uloz.to/7835517/jednotka-prilis-rychleho-nasazeni-2007-czdub-super-obraz-i-zvuk-avi

 

*Soubor ke stažení není uložen zde na serveru, tudíž za něj nebere autor tohoto webu zodpovědnost,stahujete na vlastní nebezpečí.Jedná se pouze o odkaz.

 

 
 
TV On-line (odkazy)

 

 

 

On-Line POČÍTADLO

TOPlist

 

RYCHLÉ ODKAZY
.
VSTUPTE DO SVĚTA TECHNIKY !

 

 

 

 

 

MARZON © 2001 - 2011 www.marzon.borec.cz| Všechna práva vyhrazena.