wz
 
 

TIPY NA PC HRY
ZÁBAVA

Na stojáka

Hale a Pace

ZAJÍMAVOSTI - ZÁHADY

Věřte - nevěřte (ke stažení)

11.září 2001 - konspirační teorie

2012 - zánik lidstva ve filmu...

Akční / Drama / Sci-Fi / Thriller 
USA / Kanada, 2009, 151 min

 

Film vznikl na náměty konce světa v roce 2012. Ve filmu se prolíná několik vědecky podložených teorií, o konci světa. Není divu, že záběry z tohoto filmu se použili v nejednom dokumentu. Film 2012 nás zavede ke konci světa. Den, kdy má lidstvo definitivně skončit svojí existenci. Setkáte se s hrdiny filmu, kteří bojují o přežití. Uvidíte perfektní grafiku a příběh je tak poutavý, že vás opravdu vtáhne do děje. Jak to s lidstvem dopadne, se dozvíte na konci filmu. Mě osobně překvapilo vyvrcholení děje (i když se jedná o sci-fi). Nebudu dále uvádět podrobnosti, ale těch 151 minut filmu opravdu stojí za shlédnutí.

 

 

Režie: Roland Emmerich
 

Hrají: John Cusack, Amanda Peet, Chiwetel Ejiofor, Thandie Newton, Oliver Platt, Thomas McCarthy, Woody Harrelson, Danny Glover, Liam James, Morgan Lily, Zlatko Buric, Beatrice Rosen, Johann Urb, John Billingsley, Chin Han, Blu Mankuma, George Segal, Stephen McHattie, Patrick Bauchau, Jimi Mistry, Merrilyn Gann, Patrick Gilmore, Dean Marshall, David Orth, Ty Olsson, Karin Konoval, Jody Thompson, John Stewart 

 

 

UKÁZKA:

 

 

 

 

KE STAŽENÍ

 

http://www.uloz.to/8694448/2012-cz-avi

 

 

*Soubor ke stažení není uložen zde na serveru, tudíž za něj nebere autor tohoto webu zodpovědnost,stahujete na vlastní nebezpečí.Jedná se pouze o odkaz.

 

Pokud vás zajímá konec světa roku 2012, čtěte také ZDE.

 

 
 
TV On-line (odkazy)

 

 

 

On-Line POČÍTADLO

TOPlist

 

RYCHLÉ ODKAZY
.
VSTUPTE DO SVĚTA TECHNIKY !

 

 

 

 

 

MARZON © 2001 - 2011 www.marzon.borec.cz| Všechna práva vyhrazena.